אודות

ד"ר עור בע"מ הינה חברה ישראלית אשר הוקמה בשנת 1994 על ידי קבוצה מובילה של רופאי עור ומייצרת מגוון רחב של מוצרי דרמו-קוסמטיקה, המיועדים לטיפוח העור ולטיפול בבעיות ובמצבי עור שונים. בשנת 2008 נרכשה החברה על ידי קבוצת ניאופרם, שהינה קבוצה מובילה בישראל במתן פתרונות משולבים בתחום הבריאות.
בין מגוון המוצרים ניתן למצוא סדרות טיפוח מתקדמות, הכוללות סדרת אנטי אייג'ינג, סדרה להגנה בפני השמש, סדרות טיפוח לעור הפנים והגוף וסדרות טיפוליות מתקדמות, שפותחו ע"י רופאי עור מומחים. המוצרים מכילים רכיבים שנבחרו בקפידה לאחר שיעילותם הוכחה, כדי להעניק בטיחות מקסימלית ותוצאות נראות לעין. בנוסף, מוצרי דוקטור עור נבדקו לעור רגיש והינם ללא פראבן.

 החברה פועלת במטרה לרתום את הידע העולמי המתקדם ביותר בתחום הקוסמטי לצרכים של המשתמש/ת הישראלי/ת תוך התאמה לתנאי האקלים הספציפיים בארץ. המוצרים עונים על דרישות רופאי העור המומחים ומשמשים ככלי משלים המסייע לטיפול הרפואי. מגוון ממוצרי החברה נמכרים ללא מרשם רופא בבתי המרקחת, ברשתות הפארם ובקופות החולים מכבי, מאוחדת, לאומית וכללית.

החזון שלנו

המחויבות ללקוחות:

  • אנו מחויבים לעזור ללקוחותינו להרגיש טוב יותר ולהיראות טוב יותר לאורך זמן.
  • אנו מחוייבים לסייע בהקלה על בעיות עור קיימות ולפעול למניעת בעיות חדשות, לסייע בעיכוב תהליך הזדקנות העור ולהביא לשיפור מראה העור לאורך זמן.
  • אנו מחויבים למתן שירות טוב לכל הלקוחות שלנו תוך שמירה על שביעות רצונם.

המחויבות לרופאים:

  • אנו רואים ברופאים שותפים שלנו.
  • אנו מחויבים לפתח פתרונות אפקטיביים העונים על דרישותיהם בתחום הטיפול בעור.

המחויבות למוצרים:

  • אנו מחוייבים לפיתוח מוצרים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר לטיפול בעור. לצד מוצרים ותיקים ואהובים, פועלת החברה לפיתוח מוצרים חדשניים על בסיס הידע המתקדם ביותר בתחום רפואת העור והקוסמטיקה, טכנולוגיה מתקדמת וניסיון רב.

המחויבות לסביבה:

על-פי תקנה של משרד הבריאות חל איסור על שיווק של תמרוק שבתהליך ייצורו נערך ניסוי בבעלי חיים לאחר תאריך 30.12.12.
אי לכך, עפ"י חוק, החל מתאריך 1.1.14, לא ישווקו בישראל תמרוקים שבתהליך ייצורם נערכו ניסויים על בעלי חיים, חשוב להדגיש כי מוצרי דוקטור עור לא נוסו מעולם על בעלי חיים.

 

 

דוקטור עור משווק על ידי ניאופרם מוצרי צריכה,  העוסקת בפיתוח, ייצור, שיווק ומכירה של מוצרי צריכה, מזון ותרופות ללא מרשם ופועלת בקטגוריות ותחומים מגוונים: דרמו-קוסמטיקה, תינוקות וילדים, גיל שלישי, תוספי תזונה, היגיינה, ועוד. ניאופרם ביססה את מעמדה המוביל בשוק מוצרי הצריכה הישראלי במשך עשרות שנים של פעילות והצלחות הכוללות, בין היתר, השקה ושיווק של מותגי צריכה בין לאומיים שהפכו להיות מובילי קטגוריה בישראל כדוגמת  צנטרום, אדויל, ליסטרין וסימילאק.