קמטוטי הבעה שמתחילים בגילאי ה-30

קמטוטי הבעה שמתחילים בגילאי ה-30 הם סימן שניתן להתחיל.. באמצעות שגרת טיפוח נכונה, ושימוש במוצרי דרמו קוסמטיקה מותאמים לעור ניתן להילחם בסימני הגיל – קמטים, כתמי פיגמנטציה ואובדן הזוהר של העור. קוראים לזה "אנטיאייג'ינג" או עיכוב תהליך הזדקנות העור.

ד"ר-עור | 20.4.2019 | 1.5 דק’ קריאה
קמטוטי הבעה שמתחילים בגילאי ה-30

עם הגיל, העור עובר שינויים המתבטאים ביובש מוגבר וקמטוטים, ההופכים בהדרגה לקמטים, במרקם פחות זוהר ואחיד ובעור שהופך לשברירי ודק יותר ואף להופעת כתמי פיגמנטציה. כתוצאה משילוב של שינויים פיזיולוגיים והורמונליים ושל הנזקים שבחשיפה לשמש ולפגעי הסביבה, העור עובר תהליך של הזדקנות. ישנה ירידה בתפקודים החיוניים של התאים, קצב חידוש התאים מואט וסיבי האלסטין והקולגן, האחראים למיצוק הגוף ולגמישות העור, נשחקים ונפגעים.

קמטוטים ראשונים,המכונים גם קמטי הבעה, מופיעים בדרך כלל לאחר גיל 30. נשים רבות מגלות כי תופעת "העור זוכר" היא אכן נכונה וכי כל פרץ צחוק מתגלגל, מחשבה מדאיגה שגרמה לקמטים במצח, או אפילו כיווץ העיניים כתוצאה מחשיפה לשמש, משאירים את חותמם על גבי עור הפנים .הרגלים אישיים כמו עישון ותזונה בלתי מאוזנת, אינם "תורמים" במיוחד לעצירת הזדקנותו.

היות שהעור הוא האיבר הגדול ביותר בגוף ותהליך ההזדקנות שלו נראה לעין, בניגוד לשאר איברי הגוף,מתעורר הצורך והרצון למנוע או לעכב את התהליך ולטפל בעור המתבגר. ניתן להאט את תהליך הזדקנות עור הפנים ועור הגוף על ידי אימוץ שגרת טיפוח ייעודית, המותאמת לסוג העור, לצד הימנעות או הפחתת גורמים חיצוניים,המזרזים את הזדקנות העור, ובכך להוביל למראה עור צעיר יותר ומלא חיים.

ד"ר סטמפלר, מומחה למחלות עור ומין ויועץ למותג דוקטור עור, מסביר על תהליך ההזדקנות של עור הפנים והגוף, הגורמים והדרכים להילחם בסימני הגיל.

מה זה אנטי אייג'ינג?

"משמעות המילה אנטי אייג'ינג הינה עיכוב הזדקנות העור כלומר, עצירה או האטת תהליך ההזדקנות של העור. בשנות ה-20 וה-30 המוקדמות טיפול האנטי אייג'ינג היעיל ביותר הוא מניעה, בעוד שבגילאים מבוגרים יותר, מדובר כבר על שילוב טיפול ממש".

אנטי אייג'ינג

עור צעיר ומלא חיים באמצעות מוצרי אנטי אייג'ינג של דוקטור עור

אם באמת רוצים "להילחם" בסימני הגיל, כדאי לתת תשומת לב יום יומית הן לעור הפנים והן לעור הגוף, ולגבש שגרת טיפוח מתאימה לצרכי העור.

דוקטור עור, מותג הדרמו-קוסמטיקה הישראלי, פיתח בשיתוף עם ד"ר סטמפלר מוצרי אנטי אייג'ינג עבור הצרכן הישראלי בהתאמה לצרכיו ולאקלים המקומי. מוצרים אלה בעלי רכיבים שיעילותם מוכחת: רכיבים כגון חומצות אלפא הידרוקסיות או רטינול, הידועים בתרומתם להאצת קצב חידוש התאים ולחידוש מראה העור, ורכיבים אחרים נוספים כמו ויטמיןC , המסייע לייצור קולגן ולמיצוק העור.

אנטי אייג'ינג לעור הפנים – סדרת רטיניו פלוס - סדרת רטיניו פלוס היא פתרון שלם ויעיל לטיפוח עור בוגר, למיצוק העור ולמניעה של סימני הזדקנות העור. הסדרה כוללת 3 מוצרים: קרם יום וקרם עיניים בעלי מקדם הגנה SPF15 וקרם לילה. מוצרי הסדרה מכילים רטינול וחומצות אלפא הידרוקסיות הידועים בתרומתם להאצת קצב חידוש התאים ולהבהרת כתמים. קרמי הלילה והעיניים מכילים קומפלקס חדשני של מיצוי תאי גזע צמחיים, שהוכח כמסייע להתחדשות העור ומפחית את מראה הקמטים באופן משמעותי. כל המוצרים נבדקו לעור רגיש ואינם מכילים פראבנים.

אנטי אייג'ינג לעור הגוף - לראשונה בישראל, דוקטור עור מציע מוצרים המותאמים לסוגי העור השונים, גם לגוף בדומה לפנים, ביניהם תרחיץ גוף וקרם גוף אנטי אייג'ינג. בעת שימוש בסבוני רחצה רגילים בזמן המקלחת ישנו תהליך של הסרה של שומן טבעי מהעור, מה שעלול לגרום ליובש של העור ולאלסטיות נמוכה יותר. שימוש במים חמים במקלחת, מקלחות ארוכות, תכיפות גבוהה של מקלחות ושימוש ברכיבי ניקוי אגרסיביים לעור, עלולים לגרום לייבוש העור והאצת סימני הזדקנות העור. 

המוצרים של דוקטור עור מכילים את נוסחת הדרמו-קומפלקס® - שילוב ייחודי של רכיבים פעילים עם יעילות מוכחת המעניקים לחות מיידית ומסייעים בשימור וויסות הלחות הטבעית לאורך זמן.

לסיכום, אימוץ שגרת טיפוח ייעודית המותאמת לסוג העור, לפנים ולגוף עשויה לעכב את תהליך הזדקנות העור ולתרום למראה עור צעיר יותר ומלא חיים.

 

 

אולי יעניין אותך גם