אנטי אייג'ינג

מוצרי אנטי אייג'ינג היו שמורים בעבר לנשים בגילאי העמידה, אולם היום נשים מתחילות לפזול לעבר מוצרי אנטי אייג'ינג כבר בסביבות גיל 30. יש כאלו שמתחילות להשתמש בתכשירי אנטי אייג'ינג כבר בשנות ה-20 לחייהן, בעיקר למניעת התהליך הטבעי של הזדקנות העור, והאמת היא שזה אף פעם לא מוקדם מדי לתת יחס אישי לעור הגוף שלך.

ד"ר-עור | 30.3.2019 | 1.5 דק’ קריאה
אנטי אייג'ינג

מוצרי אנטי אייג'ינג היו שמורים בעבר לנשים בגילאי העמידה, אולם היום נשים מתחילות לפזול לעבר מוצרי אנטי אייג'ינג כבר בסביבות גיל 30. יש כאלו שמתחילות להשתמש בתכשירי אנטי אייג'ינג כבר בשנות ה-20 לחייהן, בעיקר למניעת התהליך הטבעי של הזדקנות העור, והאמת היא שזה אף פעם לא מוקדם מדי לתת יחס אישי לעור הגוף שלך.

גם אם את צעירה, את לגמרי קהל היעד

עם הזמן, העור מזדקן ועובר שינויים הבאים לידי ביטוי ביובש מוגבר, קמטים חדשים ועור שהופך לדק ושברירי, וזה נכון לא רק לעור הפנים אלא גם לעור הגוף. אולם, גם אם את צעירה וממש לא מודאגת מהנושא, תסלחי לנו, אבל אנחנו חייבות לנפץ את האשליה: סוג העור שלך משתנה מסיבות שאינן רק קשורות לגיל. לקצב החיים הדינמי שלך יש השפעה לא מבוטלת על החיות והברק של העור שלך.

אם נחשוב לרגע כמה זמן, כסף ומאמץ נשים משקיעות בהסתרת סימני הגיל הנראים על עור הפנים, שמהווה בסך הכול כ-10% משטח העור על פני כל הגוף, נבין איזה אבסורד זה שעור הגוף לא מקבל תשומת לב לפחות באותה המידה שעור הפנים מקבל. לכן, כפי שאת מתאימה את מוצרי הטיפוח השונים לסוג עור הפנים שלך, כך צריך להתנהג גם עם מוצרי הטיפוח לעור הגוף, ויפה שעה אחת קודם. 

בדיוק לשם כך, דוקטור עור, מותג הדרמו-קוסמטיקה הוותיק שפותח על ידי רופאי עור, החליט להרחיב את המומחיות שלו בתחום, ופיתח סדרת אנטי אייג'ינג חדשה לגוף, הכוללת 2 מוצרים: תחליב רחצה אנטי אייג'ינג ותחליב גוף אנטי אייג'ינג, המעניקים לחות והזנה לעור בוגר, בניחוח וניל טרופי משכר. 

כדאי להכיר: אלו מרכיבי הפלא של מוצרי האנטי אייג'ינג

המוצרים בסדרה מכילים רכיבים שהיו ייחודיים עד היום למוצרי טיפוח אנטי אייג'ינג לעור הפנים, וכעת זמינים גם במוצרי טיפוח לגוף, לדוגמה: תאי גזע ממקור צמחי – רכיב המפחית את מראה הקמטים ומאט את הזדקנות העור וחומצה היאלורונית המעניקה הזנה ולחות אינטנסיבית. בנוסף, המוצרים מכילים פפטידים - קומפלקס חדשני המסייע בחידוש ומיצוק העור ובהפחתת עומק הקמטים.

כמובן שאי אפשר לדבר על אנטי אייג'ינג מבלי להזכיר את ויטמין E, שהוא נוגד חמצון המסייע להגן על העור מפני נזקי הסביבה והרדיקלים החופשיים שאחראים להזדקנות  העור, לצד פרו ויטמין B5, המרגיע את העור ומסייע בשיקומו. 

כל המוצרים בסדרה מכילים את נוסחת הדרמו-קומפלקס® – שילוב ייחודי של רכיבים עם יעילות מוכחת, המעניקים לחות מיידית לעור הבוגר, ומסייעים בשימור וויסות הלחות הטבעית לאורך זמן. כמו כן, כל המוצרים הם ללא פראבנים.

אנחנו לא יודעות מה איתך, אבל לנו זה נשמע כמו רכיבים שעור הגוף שלנו היה שמח לקבל מדי יום, ואם כל זה נשמע לך קצת כמו סינית, שממש לא רלוונטית לך כרגע, פשוט תזכרי את מה שאמא שלך מרבה לומר: "העור תמיד זוכר". ובכן, תהיו בטוחות שגם הפעם – אמא צודקת. 

בשורה אמיתית בשוק הטואלטיקה

מוצרי אנטי אייג'ינג לעור הגוף הם בשורה חדשנית של ממש המבוססת על מומחיות בתחום, והם מציעים תשובה הולמת והכרחית לכל מי שעור הגוף שלה חשוב לה. 

אם עד היום נאלצת להסתפק בבחירת תחליב גוף או רחצה על בסיס הריח שלו בלבד, כעת תוכלי להעניק לעור הגוף שלך את היחס המיוחד שהוא זקוק לו ולהתאים את המוצר לסוג העור הספציפי. כך, לא רק עור הפנים שלך יהיה מוגן מפני נזקי הזמן- גם עור הגוף שלך יזכה ליחס דומה, ולא יהיה זה שיסגיר את גילך האמיתי. והאמת היא שהיחס הטוב הזה לגמרי מגיע לו.

 

 

אולי יעניין אותך גם