סדרות דרמו-קוסמטיקה

אנטי אייג’ינג

סדרות מוצרי דרמו-קוסמטיקה נגד קמטים וסימני ההזדקנות של העור: סדרת Renew OR לגילאי30+, סדרת Retin OR, סדרת Supreme OR וסדרת Filler OR הכוללת מוצרים המכילים חומצה היאלורונית.  

 

עור שמן / בעייתי

סדרת מוצרי דרמו-קוסמטיקה ייעודיים הנותנים מענה משלים לטיפול תרופתי אשר עלול לגרום לייבוש יתר של העור, לתחושת גירוי ולרגישות מוגברת בחשיפה לשמש. בנוסף, קיימים מוצרים בסדרה זו המיועדים לעור שמן.

 

טיפוח וניקוי הפנים

הצורך הבסיסי ביותר של העור הינו לחות כשלצידו שגרת טיפוח המתחילה בניקוי העור. סדרת קלאסיק-עור, המשלבת לחות והגנה במוצר אחד יחד עם מוצרים המיועדים לניקוי עדין מבלי לגרות את העור.

 

נערות

סדרת מוצרי טיפוח, שפותחה בהתאמה לצרכי טיפוח הפנים של נערות עם רכיב הפיקוסכריד AC, המאזן את הפרשת השומן בעור, מטהר ומרגיע את העור ומשפר את מראהו.
 

 

עור יבש

סדרת מוצרי דרמו-קוסמטיקה דריי-עור מכילה קומפלקס רכיבים ייחודי: גלוקוז וקסיליטול, פרי פיתוח מדעי חדשני, שפעילותו נבדקה ויעילותו הוכחה כמעניקה לחות והזנה אינטנסיבית לשעות ארוכות. בדיוק מה שצריך לעור היבש שלך...

 

עור רגיש/ אדמומי

סבו-עור הינה סדרת מוצרי דרמו-קוסמטיקה ייעודיים לעור רגיש / אדמומי מסייעת לשמירת ההיגיינה של העור ולהרגעת עור רגיש ואדמומי. שימוש יומיומי עוזר להתחדשות העור ומקנה מראה עור חיוני.

 

טיפוח הגוף והשיער

סדרת מוצרי דרמו-קסומטיקה לגוף והשיער כוללת מגוון דאודורנטים שהינם ללא אלכוהול, לרבות דאודורנט ללא אלומיניום. בנוסף בסדרה שמפו אקטיב-עור: שמפו טיפולי לשיער חלש ומדלדל.
 

 

MEN

כשרוב תכשירי הטיפוח מיועדים לנשים, הגברים נאלצים להסתפק במבחר מצומצם של מוצרים או מוצרים "נשיים". הפנים והקרחת הגברית הם שונים מעור הנשי, ולכן ד"ר עור MEN מביא חידוש מרענן בסדרה גברית של מוצרי דרמו-קוסמטיקה!