מבצע שאי אפשר לסרב לו! 40% הנחה* לרכישה *בתוקף עד ה-30.11 ו/או עד גמר המלאי. על סדרות הדרמו קוסמטיקה, לא כולל את סדרת בוסטר עור. בכפוף לתקנון

סדרות דרמו-קוסמטיקה

אנטי אייג’ינג

סדרות מוצרי דרמו-קוסמטיקה נגד קמטים וסימני ההזדקנות של העור: סדרת Renew OR לגילאי30+, סדרת Retin OR, סדרת Supreme OR וסדרת Filler OR הכוללת מוצרים המכילים חומצה היאלורונית.  

 

פיגמנטציה

סרום טיפולי בנוסחה חדשנית, המסייע בהבהרה ובטשטוש של כתמי עור באופן משמעותי ונראה לעין, אשר פותח במיוחד לטיפול בכתמים הנובעים מחשיפה לשמש, גיל, שינויים הורמונליים ועוד.

 

סדרת הבוסטרים

סדרת Booster OR  כוללת מגוון רחב של פתרונות עוצמתיים המותאמים לסוגי עור שונים ולמגוון הצרכים הנפוצים ביותר של עור הפנים.

עור מעורב-שמן

סדרות מוצרי דרמו קוסמטיקה ייעודיים המיועדים לעור מעורב עד שמן.

 

עור יבש עקב טיפול בעור

 מוצרים המספקים פתרונות תומכים לטיפול הגורם ליובש בעור.להשבת הלחות לעור שמן שהפך עדין כתוצאה מייבוש יתר והענקת לחות אינטנסיבית לשפתיים יבשות וסדוקות.

טיפוח וניקוי הפנים

הצורך הבסיסי ביותר של העור הינו לחות כשלצידו שגרת טיפוח המתחילה בניקוי העור. סדרת קלאסיק-עור, המשלבת לחות והגנה במוצר אחד יחד עם מוצרים המיועדים לניקוי עדין מבלי לגרות את העור.

 

נערות

סדרת מוצרי טיפוח, שפותחה בהתאמה לצרכי טיפוח הפנים של נערות עם רכיב הפיקוסכריד AC, המאזן את הפרשת השומן בעור, מטהר ומרגיע את העור ומשפר את מראהו.
 

 

עור יבש

סדרת מוצרי דרמו-קוסמטיקה דריי-עור מכילה קומפלקס רכיבים ייחודי: גלוקוז וקסיליטול, פרי פיתוח מדעי חדשני, שפעילותו נבדקה ויעילותו הוכחה כמעניקה לחות והזנה אינטנסיבית לשעות ארוכות. בדיוק מה שצריך לעור היבש שלך...

 

עור רגיש/ אדמומי

סבו-עור הינה סדרת מוצרי דרמו-קוסמטיקה ייעודיים לעור רגיש / אדמומי מסייעת לשמירת ההיגיינה של העור ולהרגעת עור רגיש ואדמומי. שימוש יומיומי עוזר להתחדשות העור ומקנה מראה עור חיוני.

 

טיפוח הגוף והשיער

סדרת מוצרי דרמו-קסומטיקה לגוף והשיער כוללת מגוון דאודורנטים שהינם ללא אלכוהול, לרבות דאודורנט ללא אלומיניום. בנוסף בסדרה שמפו אקטיב-עור: שמפו טיפולי לשיער חלש ומדלדל.
 

 

MEN

כשרוב תכשירי הטיפוח מיועדים לנשים, הגברים נאלצים להסתפק במבחר מצומצם של מוצרים או מוצרים "נשיים". הפנים והקרחת הגברית הם שונים מעור הנשי, ולכן ד"ר עור MEN מביא חידוש מרענן בסדרה גברית של מוצרי דרמו-קוסמטיקה!