סדרות דרמו-קוסמטיקה

אנטי אייג’ינג

מגוון סדרות המכילות רכיבים שיעילותם מוכחת לצמצום ומניעת קמטים  

הגנה מהשמש

סדרת מוצרי דרמו-קוסמטיקה להגנה מהשמש נטולת שומן ומבוססת על נוסחה ייחודית וקומפלקס רכיבים המועשר בויטמין E ובפרו ויטמין B5 הנספגים מיידית. כל המוצרים בסדרה מעניקים הגנה רחבה מקרני UVA/UVB.

סדרת הבוסטרים

סדרת Booster OR  כוללת מגוון רחב של פתרונות עוצמתיים המותאמים לסוגי עור שונים ולמגוון הצרכים הנפוצים ביותר של עור הפנים.

 פיגמנטציה

מגוון פתרונות להבהרה, טשטוש ומניעת כתמי פיגמנטציה הנראים לעין עם יעילות מוכחת מחקרית

עור מעורב-שמן

מגוון פתרונות לניקוי והזנה המיועדים לעור מעורב- שמן הנוטה לפצעונים, המכילים רכיבים שיעילותם מוכחת

עור יבש עקב טיפול בעור

 מוצרים המספקים פתרונות תומכים לטיפול הגורם ליובש בעור.להשבת הלחות לעור שמן שהפך עדין כתוצאה מייבוש יתר והענקת לחות אינטנסיבית לשפתיים יבשות וסדוקות.

טיפוח וניקוי הפנים

מגוון פתרונות לשגרת הטיפוח - ניקוי יסודי והזנה של עור הפנים 

 

young

סדרת מוצרי טיפוח, שפותחה בהתאמה לצרכי העור בגיל ההתבגרות  עם רכיב הפיקוסכריד AC, המאזן את הפרשת השומן בעור, מטהר ומרגיע את העור ומשפר את מראהו.
 

 

עור יבש

מוצרים עם רכיבים שיעילותם מוכחת להזנה אינטנסיבית ולאורך זמן לעור יבש- יבש במיוחד

 

עור רגיש/ אדמומי

סבו-עור הינה סדרת מוצרי דרמו-קוסמטיקה ייעודיים לעור רגיש / אדמומי מסייעת לשמירת ההיגיינה של העור ולהרגעת עור רגיש ואדמומי. שימוש יומיומי עוזר להתחדשות העור ומקנה מראה עור חיוני.

 

טיפוח הגוף והשיער

סדרת מוצרי דרמו-קסומטיקה לגוף והשיער כוללת מגוון דאודורנטים שהינם ללא אלכוהול, לרבות דאודורנט ללא אלומיניום. בנוסף בסדרה שמפו אקטיב-עור: שמפו טיפולי לשיער חלש ומדלדל.
 

 

MEN

כשרוב תכשירי הטיפוח מיועדים לנשים, הגברים נאלצים להסתפק במבחר מצומצם של מוצרים או מוצרים "נשיים". הפנים והקרחת הגברית הם שונים מעור הנשי, ולכן ד"ר עור MEN מביא חידוש מרענן בסדרה גברית של מוצרי דרמו-קוסמטיקה!