העור שלך יבש וסדוק? זה לגמרי הפיך ותלוי רק בך

לא מעט נשים בארץ סובלות מעור פנים ועור גוף יבש. יכולות להיות לכך סיבות רבות: מזג האוויר בחורף הישראלי, שמאופיין בלחות נמוכה, הגורמת לעור יבש, תופעת לוואי של הגיל, קרי הזדקנות טבעית של העור ואובדן הגמישות, או פשוט גנים.

ד"ר-עור | 15.4.2019 | 1.5 דק’ קריאה
העור שלך יבש וסדוק? זה לגמרי הפיך ותלוי רק בך

לא מעט נשים בארץ סובלות מעור פנים ועור גוף יבש. יכולות להיות לכך סיבות רבות: מזג האוויר בחורף הישראלי, שמאופיין בלחות נמוכה, הגורמת לעור יבש, תופעת לוואי של הגיל, קרי הזדקנות טבעית של העור ואובדן הגמישות, או פשוט גנים. כך או אחרת, חשוב שתאבחני בצורה נכונה את סוג העור שלך ותבחרי במוצרי הטיפוח המתאימים לעורך.

איך תזהי שאת סובלת מעור יבש?

בקצרה, עור יבש הוא עור מחוספס למגע, חסר גמישות ונטול ברק. לעיתים קרובות, בעלות עור יבש יטו לסבול מקילופים, הרגשת גרד ותחושת אי נוחות כללית. כן, אנחנו יודעים; זה יכול להיות קצת מבאס, אבל ממש לא מדובר בגזירה משמיים שלא ניתן לטפל בה, ובדומה לאופן בו מטפלים בעור יבש בפנים, כך גם עור הגוף שלך זכאי לטיפול ראוי משל עצמו. 

אז אם זיהית את עור הגוף שלך כיבש, כדאי שתכירי את סדרת מוצרי הרחצה וטיפוח הגוף החדשים של דוקטור עור. הסדרה החדשה כוללת תחליב רחצה לעור יבש, תחליב גוף לעור יבש, ג'ל ניקוי פנים היפואלרגני לעור יבש, קרם ידיים לעור יבש וקרם רגליים לעור יבש. כל המוצרים הם בניחוח פרחי בר.

שורצת במקלחת? כדאי שתקראי את זה

אנחנו בטח לא נהיה אלו שימליצו לך לא להתקלח מדי יום, ותכל'ס - אין כמו מקלחת טובה או אמבטיה חמה בשביל להתחיל או לסיים את היום בצורה אופטימלית, אבל עם זאת, חשוב שתדעי כי שימוש במים חמים וסבון גורם לעור יבש עוד יותר. לכן, אל תאפשרי לעצמך להתמכר למגע המלטף של המים החמים, וקצרי את השהות בחדר האמבטיה. 
 
זה כמובן לא נגמר כאן: טיפול בתחליבי רחצה וגוף המכילים מרכיבים המסייעים לשמירה על לחות  ולשיקום העור הם לא רק שאלה של אסתטיקה אלא הכרח של ממש, אז אל תתעצלי, ובין שלל המטלות היומיות תשקיעי כמה דקות גם בעצמך ותשתמשי במוצרים שמתאימים לעורך  מיד לאחר המקלחת. אנחנו מבטיחים שהתוצאות לא יאחרו לבוא, והן לגמרי יצדיקו את הטרחה.

מומחיות רפואית בניחוח עדין

כל המוצרים בסדרה החדשה מכילים את נוסחת הדרמו-קומפלקס® – שילוב ייחודי של רכיבים פעילים עם יעילות מוכחת, המעניקים לחות מיידית לעור היבש, ומסייעים בשימור וויסות הלחות הטבעית לאורך זמן. כמו כן, כל המוצרים הם ללא פראבנים.

הרכיבים שבמוצרים השונים מיועדים לטיפול בתסמינים המאפיינים עור יבש, בהם סימקלמין – רכיב המסייע נגד גירויים ומרגיע את העור, חמאת שיאה, העשירה בנוטרי ויטמינים המזינים את העור, פרו ויטמין B5 המרגיע את העור ומסייע בשיקום העור וויטמין E -  נוגד חמצון המסייע להגנה מפני נזקי הסביבה והרדיקלים החופשיים.

דוקטור עור, תציל אותי

ביננו, מי מבין טוב יותר בעור מאשר רופא עור? כמובן שזו שאלה רטורית, אז את יכולה להרגיש בטוחה כשאת יודעת שכל המוצרים הינם פרי פיתוח של רופאי עור מומחים, בעלי ניסיון של עשרות שנים בתחום הדרמו קוסמטיקה, גם לעור יבש.

כאמור, גם במוצרים יומיומיים לטיפוח הגוף מומלצת התאמה מיוחדת לסוג העור, ולכן הגיע הזמן שתבחרי במוצרי טיפוח לא רק על בסיס הריח אלא גם על פי  סוג העור שלך. והניחוח העדין של המוצרים החדשים? במקרה הזה זה רק בונוס.