כך תתאימי את מוצרי הטיפוח לסוג העור שלך

כשמדברים על מוצרי טיפוח המותאמים במיוחד לסוג העור, אנחנו מיד מדמיינים קרם או תכשיר ניקוי המיועדים לעור הפנים, אולם האסוציאציה הזו היא חלקית בלבד. למעשה, החשיבות בהתאמת מוצרים לסוג העור אינה תקפה רק לעור הפנים.

ד"ר-עור | 15.4.2019 | 1.5 דק’ קריאה
כך תתאימי את מוצרי הטיפוח לסוג העור שלך

כשמדברים על מוצרי טיפוח המותאמים במיוחד לסוג העור, אנחנו מיד מדמיינים קרם או תכשיר ניקוי המיועדים לעור הפנים, אולם האסוציאציה הזו היא חלקית בלבד. למעשה, החשיבות בהתאמת מוצרים לסוג העור אינה תקפה רק לעור הפנים. גם לעור הגוף שלנו חשוב להתייחס באופן פרטני, ומומלץ להתאים גם לו את מוצרי הרחצה והטיפוח בהם אתן משתמשות מדי יום.

סביר להניח שעד היום קניתן מוצרים יומיומיים לטיפוח הגוף על בסיס ניחוח או מרקם מסוים שממש מצא חן בעיניכן. זה טוב ויפה, ואנחנו כמובן לא נכחיש כי בחירת ריח מועדף היא חלק בלתי נפרד ממכלול השיקולים ברכישת מוצר טיפוח מסוים, אבל זה בטח לא צריך להיות השיקול היחידי. 

לכן, הגיע הזמן שגם סוג העור שלכן יהווה משקל בבחירת מוצר הטיפוח המועדף עליכן, ודאי כאשר מדובר במוצר שבו אתן משתמשות מדי יום.

אבל איך אפשר לדעת מה סוג העור שלי?

לפני שנסייע לכן לאבחן איזה סוג עור יש לכן, חשוב שתדעו שהוא משתנה כל הזמן, ומושפע מגורמים רבים, בהם גיל, מזג האוויר, רמת המתח שבו אתן שרויות ואורח החיים שאתן מנהלות. למרות האמור, חשוב לעשות אבחון נכון, ולא חד פעמי, שכן בחירה מדויקת של מוצרי הטיפוח היא זו שתבטיח שעור הגוף שלכן יזכה ליחס המתאים לו וייראה הכי טוב שאפשר.

ותכל'ס, מי לא רוצה בזה?

בגדול, עור הגוף שלכן יכול להיות רגיל, יבש או בוגר, וזו ממש לא תורה מסיני להבין באיזה סוג עור אתן התברכתן. אם העור שלכן מרגיש מתוח ומגרד, סביר להניח שהוא יבש, ואם עור הגוף שלכן לא סובל מאזורים יבשים או שמנים, אז מברוק: זכיתן בעור רגיל (אנחנו מעדיפות לקרוא לו "קלאסי"). באופן טבעי, עור בוגר הוא תוצר של גיל, אבל לא רק, ולכן אל תמהרו לרכוש מוצרי אנטי אייג'ינג בלבד, מבלי לאבחן את עור גופכן. 

כי על מומחיות לא מתפשרים

אבחנתן? יופי, עכשיו תכירו את הסדרה החדשה שלנו שמציעה שלל פתרונות ייחודיים. כך, לאחר שנים של מומחיות בדרמו קוסמטיקה, מותג דוקטור עור מתרחב ומשיק סדרת רחצה וטיפוח גוף חדשנית, הכוללת מוצרי רחצה וטיפול יומיומיים, המותאמים לסוגי עור הגוף השונים, קרי עור רגיל (קלאסי), עור יבש ועור בוגר (מוצרי אנטי אייג'ינג).

סדרת הטואלטיקה החדשה כוללת 14 מוצרים בארבע קטגוריות: תחליבי רחצה המזינים ומרגיעים את העור, תחליבי גוף המעניקים לחות לתחושת רכות ונינוחות , ג'ל ניקוי ופילינג לעור הפנים לניקוי והרגעת העור, וקרמי ידיים ורגליים להזנה ולהענקת לחות. 

כל המוצרים בסדרה החדשה מכילים את נוסחת הדרמו-קומפלקס®: שילוב ייחודי של רכיבים פעילים עם יעילות מוכחת, המעניקים לחות ומסייעים בשימור וויסות הלחות הטבעית של העור לאורך זמן. כמו כן, כל המוצרים, ללא פראבנים.

איכות בניחוחות לבנדר ומאסק

בדומה למוצרי הדרמו קוסמטיקה של דוקטור עור, גם המוצרים החדשים פותחו על ידי רופאי עור, והם עומדים באיכות ובסטנדרטים הגבוהים של המותג. 

ודאי תשמחו לדעת שלא הזנחנו את אפקט הניחוח של המוצרים החדשים, והם באים במגוון ריחות נעימים וממכרים, כגון לבנדר, מאסק, פריחת כותנה, פרחי בר ווניל טרופי, כך שאתן יכולות להיות בטוחות שתמצאו ריח שימצא חן בעיניכן. אז למה אתן מחכות? עור הגוף שלכן משווע ליחס מפנק ומיוחד, ברמה יומיומית כמובן.