7 טיפים לשמירה על עור פנים בריא וקורן לאורך זמן

רוצה עור חיוני, בריא וקורן? הכנו עבורך מדריך קצר - 7 טיפים לשמירה על עור בריא וקורן לאורך זמן. הטיפים קלים ליישום ויומיומיים, ואם לא שילבת אותם בשגרת יומך עד היום, זהו זמן מצוין להתחיל!

ד"ר-עור | 20.4.2019 | 2.5 דק’ קריאה
7 טיפים לשמירה על עור פנים בריא וקורן לאורך זמן

רוצה עור חיוני, בריא וקורן? הכנו עבורך מדריך קצר - 7 טיפים לשמירה על עור בריא וקורן לאורך זמן.
הטיפים קלים ליישום ויומיומיים, ואם לא שילבת אותם בשגרת יומך עד היום, זהו זמן מצוין להתחיל!

 1. שתייה מרובה
  השתייה מחזירה לגוף ולעור לחות ונוזלים החשובים לשמירה על גמישות וחיוניות העור.

   
 2. מנוחה רבה
  "שנת יופי" איננה קלישאה אלא אחד הצרכים החשובים ביותר הנחוצים לשמירה על חיוניותו של עור פנים צעיר. בלילה, במהלך שינה טובה תאי העור בפנים מתחדשים ומתחלפים. לכן, מומלץ לבני נוער, על שינה של כ-8-10 שעות בכל לילה.

   
 3. תזונה נכונה
  חשובה אכילת ירקות ופירות טריים המועשרים בכל הרכיבים התזונתיים החיוניים להזנת העור. הזנת העור במינרלים וויטמינים חיוניים תשפר בצורה רבה את בריאות העור ותשיג מראה בריא וזוהר של העור.

   
 4. שגרת ניקוי יסודית
  תהליך ניקוי העור קריטי לשמירה על עור בריא וצעיר. לכלוך המצטבר על שכבת השומן העליונה של העור כתוצאה מאיפור, אבק וחשיפה למזהמים סביבתיים, סוגר את הנקבוביות ועלול להזיק לעור. הקפדה על שגרת ניקוי יסודית הכוללת ניקוי יסודי של איפור, שטיפת הפנים בסבון פנים עדין לפני השינה ובבוקר לפני איפור, יסייעו לעור לנשום ולהתחדש באופן טבעי ולעכב את סימני הזדקנות העור. מומלץ לשלב אחת לשבוע גם שימוש במסכה, כגון מסכת החימר מסדרת דוקטור עור YOUNG, המטהרת ומרגיעה את העור.

   
 5. פילינג
  מומלץ שימוש בפילינג בין פעם לפעמיים בשבוע, המסיר תאים מתים מהעור. הפילינג מהווה נדבך נוסף לניקיונו של העור, החשוב לשמירה על חיוניותו וכן מסייע להתחדשות התאים. במקרה של עור פנים בעל פגמי עור רבים מומלץ להיוועץ ברופא בטרם השימוש.

   
 6. שימוש קבוע במסנני קרינה והימנעות מחשיפה לשמש
  יסייעו בשמירה על העור מפני ההשפעות המזיקות של הקרניים האולטרה סגולות של השמש ובכך אף יסייעו בשמירה על עור פנים בריא.

   
 7. לחות
  בנוסף לשתייה ולתזונה עשירה המזינה את העור מבפנים ברכיבים חיוניים, מומלץ גם להזין את העור בלחות וברכיבים חיוניים חיצונית. מומלץ לבחור בקרמים עתירי לחות ללא שומן שיעזרו לעור הפנים לקבל את הרכיבים והלחות המסייעים לו לשמור על מראהו לאורך זמן.

   
 8. בואו לשמוע מה יש ליוטיוברית דניאלה כריסטיה להגיד על מוצרי ה- young שלנו.
   
 
 
 

אולי יעניין אותך גם